MULTIMINERAL līdzeklis ar multiminerāliem akvārijam (zivju un augu veselībai), 50ml

€2.47
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Apraksts:

MULTIMINERAL - MIKROELEMENTI ZIVĪM UN ŪDENSAUGIEM

50 ml / 500 l ūdens

TROPICAL MULTIMINERAL ir preparāts ar mikroelementiem, kas paredzēts akvārija ūdens papildināšanai ar tādam būtiskiem mikroelementiem, kā: dzelzs, cinks, varš, bors, mangāns, kobalts un molibdēns. Gan zivis, gan ūdensaugi paņem no ūdens mikroelementus, kas ir nepieciešami daudzos dzīvības procesos, radot šo vielu sistemātisku samazināšanos ūdenī. Šajā veidā radušies trūkumi var izraisīt daudzas slimības un bieži vien neatgriezeniskus traucējumus zivju attīstībā. MULTIMINERAL ir ieteicams izmantot visos akvārijos, īpaši audzēšanas tvertnēs (gan ar nārstojošām, gan ar pusaugu zivīm), karantīnas un atveseļošanās laikā, pēc ūdens filtrēšanas ar aktīvo ogli un destilēta ūdens bagātināšanai vai pēc reversās osmozes (RO).

SASTĀVS: 10 ml preparāta satur: boru (B) 1,2 mg, kobaltu (Co) 0,2 mg, varu (Cu) 0,5 mg, dzelzi (Fe) 8,0 mg, mangānu (Mn) 0,3 mg, molibdenu (Mo) 0,2 mg, cinku (Zn) 0,2 mg.

LIETOŠANAS VEIDS: 10 ml / 100 l ūdens, katru reizi, mainot ūdeni akvārijā. Var izmantot vienlaicīgi ar preparātu Kobaltosan, Ferro-Aktiv un Aqua Plant.

UZMANĪBU! Neizmantot vienlaicīgi ar preparātiem ūdens attīrīšanai un pH korekcijai. Preparāts ir drošs garnelēm. Ievērot piesardzību attiecībā uz garneļu sugām un šķirnēm ar augstu jutību.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu