Cat Step sojas granulas kaķiem, 6l

#03515
€11.20
✓ Ir pieejams ✗ Nav pieejams

Apraksts:

Īpaši augstas kvalitātes bioloģiski droši un cementējošie Cat Step Tofu pakaiši.

- izgatavots no sojas pupu miltiem
- lieliska absorbcijas spēja
- lieliski absorbē smakas
- nav toksisks, nesatur nekādas ķīmiskas piedevas un ir pilnīgi drošs dzīvniekiem un to saimniekiem
- kunkuļi nekavējoties sadalās ūdenī, vienkārši paņemiet tos ar lāpstu un noskalojiet tualetē
- nav aromatizēts - ideāli piemērots kaķiem, kas ir ļoti jutīgi pret nedabiskām smaržām, un to īpašniekiem, kuri dod priekšroku produktiem bez pievienotas smaržas

Cat Step Tofu pakaišu unikālās īpašības:
- Mazgājams tualetē - Sojas šķiedra, kas ir CAT STEP Tofu pakaišu pamatā, viegli šķīst ūdenī, tāpēc pakaišus pēc lietošanas var droši izskalot tualetē. Dabiskās izcelsmes un vieglas sadalīšanas dēļ to var izmantot arī kā dārza mēslojumu.
- Uz sojas pupu bāzes - Sojas pupiņas ir dabisks un videi draudzīgs materiāls, kura pakaišu ražošanā nav nepieciešams izmantot nekādas citas ķīmiskas sastāvdaļas. Produkts ir hipoalerģisks un pilnīgi drošs dzīvniekiem un cilvēkiem.
- Lieli kunkuļi - Pateicoties sojas pupiņu šķiedru struktūrai, šķidruma iedarbībā viegli veidojas lieli kunkuļi, kurus viegli atdalīt no pārējā pakaiša un izņemt no trauka.
- Kontrolēta smarža - Ekskluzīva biotehnoloģija optimizē pakaišu lipīgumu un atvieglo salipšanu, tādējādi uzlabojot un paātrinot šķidruma uzsūkšanos un nepatīkamās smakas.

Lietošanas metode:
Ieberiet Cat Step Tofu pakaišus 3-5 cm slānī sausā un tīrā tualetē. Regulāri noņemiet kunkuļus. Pēc netīrumu noņemšanas pievienojiet jaunus pakaišus.

Sastāvdaļas: sojas šķiedra (tofu), pārtikas ciete, ūdens

Iepakojums: 6l

Ieteicamās preces:

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu